Paylaş

Biz Kimiz?

Pro Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık kurumsal altyapısı, profesyonel yönetimi, 17 yıllık tecrübesi ile, Zincirlikuyu Merkezde 32, Alibeyköy Finans kent Ofisinde 6, Teknik Yapı Evora İstanbul Projesinde 16, Bomonty Residence 3, Mono Mimarlık İnşaat Bağdat Caddesi Projelerinde 5 Satış temsilcisi ile sektörde Proje satışında öncü firmalardan biridir. 73 Kişilik Eğitimli Uzman Kadromuzla Uzmanlık Alanlarımız; Konut Satışı/Kiralanması, Ofis Satışı/Kiralanması, Proje Satışı/Kiralanması Çözüm Ortaklığı… Pro Gayrimenkul Yöneticileri ve Danışmanları uzman olduğu konular hakkında uygulamalı eğitimler almıştır. Bir mülk el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına ve uzmanlık bölgelerine göre konuya hakim gayrimenkul firmaları ile yol alırlar. Ekip halinde sonuç odaklı çalışarak, bu hizmetleri verirken %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimserler.

 

Hedefimiz

Pro Gayrimenkulün hedeflerine ulaşabilmek için kısa ve uzun vadeli olarak planlarını belirleyerek süreç tablosunu düzenler. Bu süreç tablosunun aylık ve yıllık planlamaları doğrultusunda hareket edilir. Bu planlama sürecinde hedefi gayrimenkul ve inşaat sektöründe bulunan tüm kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı yapabilmektir.

 

Vizyonumuz

Gayrimenkul hakkında her şey vizyon ve değerlerimiz tarafından belirlenir. Amacımız; iş potansiyelimiz sayesinde firmaların ve /veya şahısların mülk satış ve alışına olanak sağlamak ve bu süreç içerisinde sizleri mutlu bir “Pro Gayrimenkul” müşterisi yapmaktır. Hem uzun vadede büyümeyi amaçlayan, hem de orta vadedeki fırsatları değerlendirebilen bir bakış açısıyla çalışan “Pro Gayrimenkul” tüm danışmanların eğitimlerinden, hizmetlerinden, müşteri memnuniyetinden sorumludur.

 

Mükemmellik

Gayrimenkulü tanımlarken bir çok özellik dikkate alınmalıdır. İçinde yaşadığımız yapıları dış ve iç etmenlere karşı uzun yıllar sorunsuzca korumak, güvenle yaşanacak ortamlar sunmak ve yaşam alanlarını en kullanışlı şekilde inşa etmek, düzgün ve bilinçli bir ekiple yol almakla mümkündür. Bunun bilincini benimseyen inşaat firmaları ile çalışmayı prensip haline getiren “Pro Gayrimenkul”, portföyündeki tüm gayrimenkulleri mükemmel hizmet anlayışıyla yönetir.

 

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, insanları seven, sayan, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır.

 

Kalite Anlayışımız

“Pro Gayrimenkul”; kendi vizyonuna uygun, sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, işinin geliştirilmesi adına tüm eğitimlere katılmayı hedefleyen, etik anlayışı bu doğrultuda kendine felsefe edinmiş danışmanları ile birlikte hizmet üreten çalışma faaliyetlerini birincil görevi kabul eder. Bundan dolayı sektördeki faaliyetlerin genelini yakından takip ederek Yönetim Kurulu ile güncel, yenilikçi, değişimci ve modem konuları sürekli gözden geçirerek kaliteli hizmet vermeyi benimser.

Site içi Arama Yapabilirsiniz.